Järva-Jaani Vanatehnika varjupaik ja muuseumide keskus
  Info  

  Päevik  

  Eksponaadid  

  Fotogalerii  

  Punane Raamat  

  Muuseumide keskus  

  Jälgi meid:    
  Kõik pealkirjad  
  Otsi:  
PäEVIK

Sügistalgud 2021 - Uragani eri
ühel sügiskuu päeval umbes kell 10:43:54

Laupäeval, 9. oktoobril 2021 peetakse Järva-Jaani vanatehnika varjupaigas selleaastased sügistalgud, mille põhieesmärk on korrastada nii palju kui võimalik, eksponaati nr. 324 - tuletõrjeautot MAZ-7310.
Kuna aktsiooni raames soetatud mootoriosad on tänaseks jõudnud Eestisse, on plaan eksponaat toimetada korrastuskohta, teha töid asendusmootori juures, alustada keretöid, defekteerida Uragani muude remonttööde vajadust ja palju muudki.

Kogunemise aeg oleks alates kella 10-st 9. oktoobri hommikul ning eelregistreerimine on teavitades Tuve Kärnerit e-postil tuve@jjaani.ee. Palume talgutele eelnevalt registreerida ja võimalusel anda eelnevalt teada, mis töödega aitate, et teaksime teha vastavad ettevalmistused.

Päeval pakume talgusuppi, õhtul grillime ja saunatame saunasektoris ning arutame edasisi tööplaane. Kui ilm ja olud vähegi lubavad, siis veame masinani elektri, et saaks kasutada keevitust (kohapeal olemas) ja teisi 220/400V tööriistu. Aukude lappimiseks leiame ka sobivat plekki. Omad tööriistad oleks abiks kaasa võtta, eriti akudega variandid.Foto: Tarvo Puusepp


Foto: Tarvo Puusepp

 Eksponaadi info